Bireysel Danışmanlık

Hücresel Yenileme - Detoks ve Anti Aging Uygulamaları

Hücresel Yenileme- Detoks ve Anti Aging Uygulamaları

Amacınız ister sağlıklı bir yaşam elde etmek, ister hastalıkları iyileştirmek isterse  sağlıklı yaşlanmak olsun, her durumda öncelikle atılması gereken adım vücudumuzun yapı taşı hücreyi ele almak ve buradan başlamaktır. Çünkü sağlıklı yaşam hücrelerden başlar. Vücudumuzdaki her bir hücrede, hücrenin canlılığını ve fonksiyonlarını devam ettirebilmesi için gerçekleşen yaşamsal olaylar vardır. Hücrelerdeki bu aktivite ne kadar üst düzey olursa, kişinin sağlığı da o derece iyi olur ve hastalıklardan korunur.

Hücresel aktivitelerdeki bozulmalar veya azalmalar, kronik hastalıkların ( yüksek tansiyon, fibromiyalji, astım, alerji, kronik yorgunluk, egzema, diyabet, Parkinson hastalığı, makuler dejenerasyon, alerji, fazla kilo, obezite, metabolik sendrom, romatizmal hastalıklar, infertilite, depresyon, Çölyak hastalığı, nörolojik hastalıklar, demans, Alzheimer hastalığı, mitokondrial hastalıklar, dikkat eksikliği, ateroskleroz, ve çeşitli kanserler gibi) ilk başlangıç noktasını oluşturur. Aynı zamanda erken yaşlanmaya da sebep olur.

Özel bir cihaz kullanarak uyguladığımız bu yöntemle hem hücresel aktiviteler en iyi düzeyde çalışırken hem de  vücuttaki detoks mekanizmaları üst düzeyde fonksiyonlarını gerçekleştirir. Buna bağlı olarak kişide daha kolay kilo verme, daha canlı ve parlak cilt, zihinsel netlik, daha yüksek enerji  ve daha yüksek bağışıklık koruması sağlanır. Kişide uykular daha dinlendirici olur. Sindirim sistemi başta olmak üzere kalp-damar sitemi, eklemler, solunum sistemi ve diğer sistemler de en üst düzeyde çalışır.

Böylece her hücre kendi yaşam döngüsünü sağlıklı bir düzende tamamlarken aynı zamanda hücre içinde üretilen protein, enzim vb gibi moleküller ve hücresel yapıdaki su moleküllerinin optimum düzeyde fonksiyonlarını yapması sağlanmış olur. Bunun sonucunda  hem sağlıklı  bir vücut ve yüksek performanslı bedensel yapı elde edilirken diğer yandan sağlıklı yaşlanma hedefi gerçekleştirilmiş olur.