Uzm. Dr. Emine Akın

Klinik Biyokimya Uzmanı

Kitap talebiniz için aşağıdaki bilgileri iletmeniz yeterlidir. Kitabın İSMİNİZE ÖZEL İMZALI GÖNDERİLMESİ talebiniz varsa lütfen işaretleyiniz.

Sizinle iletişime geçilerek kitabınız kargo ile gönderilecektir.

  Kitabın imzalı olarak gönderilmesini ister misiniz?
  Bilgilendirme yazısını okudum ve kabul ediyorum.

  Bilgilendirme

  Uzm. Dr. Emine AKIN’ın kişisel internet sitesine hoş geldiniz. Bu siteyi ziyaret eden ziyaretçilerimizin bilgi güvenliği bizim için önem taşımaktadır. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

  Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz tarafımızdan korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir.

  Ön Bilgilendirme ve Kitap Siparişi formu üzerinden vermiş olduğunuz bilgiler e-posta adresiniz ve iletişim numaranız sadece bilgilendirme iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

  Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz. Web sitemizde kendi bağlantılarımız dışında diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

  Uzm. Dr. Emine Akın / Alkali Life Center Sağlıklı Yaşam & Danışmanlık ve Eğitim bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

  Uzm. Dr. Emine Akın / Alkali Life Center Sağlıklı Yaşam & Danışmanlık ve Eğitim hizmetleri ile ilgili  detaylı bilgi almak, vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizi iptal etmek için aşağıdaki erişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz:

  Veri Sorumlusu Kimlik Bilgileri

  Veri Sorumlusu: Uzm. Dr. Emine AKIN

  Adres: Brandium AVM R4 Rezidans 23-25 Kat:2 D:7 Ataşehir/İstanbul – Türkiye

  Tel: +90 (216) 410 30 80

  E-posta: info@emineakin.com